III MIEJSCE NA TURNIEJU GARBARNIA CUP

Zawodnicy z drużyny Stanisława Szpyrki nie ochłonęli jeszcze z sobotnego turnieju w Jodłowniku, w którym to zajeli III miejsce. To już w dniu następnym wyruszyli do Krakowa na turniej organizowany przez Garbarnie Kraków.

W turnieju brało udział 8 drużyn, w zawodach rozgrywanych „każdy z każdym”. Dla naszych chłopców był to bardzo pożyteczny sprawdzian. Z dnia na dzień musieli rozegrać spotkania w ustawieniu 1+5 (sobota) na 1+6 (niedziela) i na prawdę spisali się rewelacyjnie. Niestety z powodu bardzo dużych opadów deszczu organizatorzy zdecydowali odwołać ostatnią kolejkę spotkań, natomiast z wcześniejszych wyników o końcowej tabeli decydowały dwa ostatnie mecze o miejsca. O pierwsze miejsce zagrali: Esbank RAP Radomsko i Stal Mielec. Nasi chłopcy o III miejsce rywalizowali z Akademią Sandecja. Po bardzo zaciętym meczu zakończonym remisem 1:1 w karnych Kolejarz okazał się lepszy 1:2.

Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany: Jan Biel z Akademii Kolejarz!

– Był to bardzo udany weekend dla naszych zawodników. Dla dzieci dużą nagrodą było zdobycie dwa razy brązowego medalu. Dla mnie bardzo ważny jest progres, który nasza Akademia osiągneła w nie cały rok czasu. Pokazujemy, że program szkoleniowy idzie w bardzo dobrym kierunku i zostajemy zauważani jako świetnie grająca drużyna, co dla mnie jak i pozostałych trenerów jest największą nagrodą – skomentował Koordynator Akademii Kolejarz, Stanisław Szpyrka.

 

Kadra AK 2007/2008:

1. Jan Biel, 5. Kacper Biel, 10. Dawid Gryzło, 6. Dariusz Gryzik, 8. Piotr Góra, 9. Karol Niepsuj, 11. Michał Sola, 13. Krzysztof Stach, 15. Piotr Wojtas, 7. Karol Biskup, 14. Mateusz Święs.

 

Ostateczna klasyfikacja turnieju:
1. ESBANK RAP RADOMSKO.
2. STAL MIELEC.
3. AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE.
4. SANDECJA NOWY SĄCZ.
5. GARBARNIA KRAKÓW.
6. ORBITA BUKOWNO.
7. AP WIELICZKA.
8. AKADEMIA PIŁKARSKA FUTBOLICA

.garbarnia

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.