Zapraszamy

Więcej

 

05.03.2017 – TURNIEJ MIŚ CUP SKRZYSZÓW

REGULAMIN TURNIEJU

MIŚ CUP TRANSPORT I SPEDYCJA

ROCZNIK 2007

 

  1. START GODZ 8:00!!! – BARDZO PROSZĘ O PUNKTUALNE PRZYBYCIE!
  2. KONIEC: 16:00
  3. ADRES: ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. JANA PAWŁA II I GIMNAZJUM W SKRZYSZOWIE  33-156 SKRZYSZÓW 629 A

 

  1. WPISOWE: 250 ZŁ

 

  1. SYSTEM GIER: 2 GRUPY PO 5 ZESPOŁÓW
  2. 5+1
  3. AUTY WZNAWIAMY NOGĄ Z LINI BOCZNEJ BOISKA
  4. ODLEGŁOŚĆ PRZY RZUTACH WOLNYCH I ROŻNYCH 5 METRÓW
  5. JEŻELI PIŁKA DOTKNIE SUFITU (RZUT WOLNY POŚREDNI Z LINI BOCZNEJ BOISKA – AUT)
  6. MAKSYMALNIE 12 ZAWODNIKÓW
  7. W TURNIEJU MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ DZIEWCZYNKI  O ROK STARSZE (ROCZNIK 2006)
  8. CZAS GRY: 15 MINUT
  9. ORGANIZATOR ZAPEWNIA: OBSŁUGĘ SĘDZIOWSKĄ, MEDYCZNĄ ORAZ POSIŁEK DLA ZESPOŁU

 

 

Grupa A

FA Kielce

LUKS Skrzyszów

Akademia Korona Beskidu

LPFA Rzeszów

Grodzisko Raciechowice

 

 

Grupa B

Akademia Piłkarska Sanok

ZKS Unia Tarnów

Akademia Kolejarz

Akademia Sandecja Nowy Sącz

MUKS Mineralni Krynica – Zdrój

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM

I seria (FA Kielce, AP Sanok – pauza)

A LUKS Skrzyszów – Grodzisko Raciechowice

A LPFA Rzeszów – Akademia Korona Beskidu

B ZKS Unia Tarnów – Mineralni Krynica – Zdrój

B Akademia Sandecja – Akademia Kolejarz

 

II seria (LPFA Rzeszów, Akademia Sandecja – pauza)

A FA Kielce – Grodzisko Raciechowice

A  LUKS Skrzyszów – Akademia Korona Beskidu

B AP Sanok  – Mineralni Krynica – Zdrój

B Akademia Kolejarz – ZKS Unia Tarnów

III seria (LUKS Skrzyszów, ZKS Unia Tarnów – pauza)

A FA Kielce – LPFA Rzeszów

A Grodzisko Raciechowice  – Akademia Korona Beskidu

B AP Sanok – Akademia Sandecja

B Mineralni Krynica – Zdrój – Akademia Kolejarz

 

IV seria (Mineralni Krynica – Zdrój, Grodzisko Raciechowice – pauza)

A LPFA Rzeszów – LUKS Skrzyszów

A FA Kielce  – Akademia Korona Beskidu

B ZKS Unia Tarnów – Akademia Sandecja

B AP Sanok-Akademia Kolejarz

 

V seria (Akademia Kolejarz, Akademia Korona Beskidu – pauza)

A Grodzisko Raciechowice –  LPFA Rzeszów

A FA Kielce – LUKS Skrzyszów

B Mineralni Krynica – Zdrój – Akademia Sandecja

B Unia Tarnów – AP Sanok

 

 

 

 

FAZA FINAŁOWA

Mecz o IX miejsce : 5A – 5B

PÓŁFINAŁ  I : 1A – 2B

PÓŁFINAŁ II: 2A – 1B

Mecz o VII miejsce: 4A – 4B

Mecz o V miejsce: 3A – 3B

Mecz o III

FINAŁ!!!

 

 

Translate »