Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

12.12.2015 – MUSZYNA

KOSZT: 20 zł

Wyjazd ok. 10:30 , powrót ok. 15:00

KADRA I:

1. Kacper Biel

2. Kacper Dyrek

3. Dawid Gryzło

4. Dariusz Gryzik

5. Piotr Góra

6. Karol Niepsuj

7. Kacper Przetacznik

8. Krzystof Stach

9. Piotr Wojtas

 

KADRA II:

1. Szymon Gargas

2. Karol Biskup

3. Arkadiusz Cetnarowski

4. Dawid Matusik

5. Hubert Sekuła

6. Michał Sola

7. Bartłomiej Szura

8. Łukasz Gambal

9. Wojciech Jarzębak

10. Miłosz Michalik

11. Adrian Wojtarowicz

 

HARMONOGRAM GIER:

 

12:15-12:27       Halny Kamienica- Akademia I Kolejarz

12:28-12:40        Orliki: Gród II Podegrodzie- Halny Kamienica

12:41- 12:53       Akademia II Kolejarz- KS Tylicz

12:54-13:06        Orliki: Gród I Podegrodzie- Halny Kamienica

13:07-13:19        Poprad I Muszyna- Poprad II Muszyna

13:20-13:32        Halny Kamienica – KS Tylicz

13:33-13:45        Akademia I Kolejarz- Poprad I Muszyna  

13:46-13:48        Poprad II Muszyna- Akademia II Kolejarz

13:49-14:01        Halny Kamienica- Poprad I Muszyna

14:02-14:14        Akademia I Kolejarz- KS Tylicz

14:15-14:27        Akademia II Kolejarz- Halny Kamienica

14:28-14:40        Akademia I Kolejarz- Poprad II Muszyna 

14:41-14:53      Akademia II Kolejarz- Poprad I Muszyna

14:54-15:06        Poprad I Muszyna- KS Tylicz

15:07-15:19        Poprad II Muszyna- Halny Kamienica

15:20-15:32        Akademia I Kolejarz – Akademia II Kolejarz

15:33-15:45        Poprad II Muszyna- KS Tylicz

Translate »