Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

15.06.2017 – SKRZYSZÓW SUMMER CUP

SYSTEM GIER: 2 GRUPY PO 6 ZESPOŁÓW, ZESPOŁY Z MIEJSC 1 – 3 RYWALIZUJĄ O MIEJSCA 1 – 6, ZESPOŁY Z MIEJSC 4 – 6 RYWALIZUJĄ O MIEJSCA 7 – 12, W TEJ FAZIE TURNIEJU ZALICZAJĄ SIĘ MECZE Z GRUPY!

LICZBA ZAWODNIKÓW NA POLU GRY: 5+1.

KOSZT: 30 ZŁ

GRUPA „A”

  1. LUKS SKRZYSZÓW ŻÓŁTY
  2. WESTOVIA TARNÓW
  3. AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
  4. BARDOMED KROSNO
  5. ZIOMKI RZESZÓW
  6. UKS GRYF PLEŚNA

 

GRUPA „B”

  1. MKS TARNOVIA TARNÓW
  2. FA OLESZYCE
  3. AKADEMIA SANDECJA NOWY SĄCZ
  4. AKADEMIA KOLEJARZ KORONA BESKIDU
  5. LUKS SKRZYSZÓW CZARNY
  6. SP BŁĘKITNI

BOISKO NR 1

SERIA I

  1. LUKS SKRZYSZÓW ŻÓŁTY – UKS GRYF PLEŚNA
  2. WESTOVIA TARNÓW – ZIOMKI RZESZÓW
  3. AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE – BARDOMED KROSNO

SERIA II

  1. LUKS SKRZYSZÓW ŻÓŁTY – ZIOMKI RZESZÓW
  2. UKS GRYF PLEŚNA – BARDOMED KROSNO
  3. WESTOVIA TARNÓW – AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE

SERIA III

  1. LUKS SKRZYSZÓW ŻÓŁTY – BARDOMED KROSNO
  2. ZIOMKI RZESZÓW – AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
  3. UKS GRYF PLEŚNA – WESTOVIA TARNÓW

SERIA IV

  1. LUKS SKRZYSZÓW ŻÓŁTY – AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
  2. BARDOMED KROSNO – WESTOVIA TARNÓW
  3. UKS GRYF PLEŚNA – ZIOMKI RZESZÓW

SERIA V

  1. LUKS SKRZYSZÓW ŻOŁTY – WESTOVIA TARNÓW
  2. UKS GRYF PLEŚNA – AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
  3. BARDOMED KROSNO – ZIOMKI RZESZÓW

BOISKO NR 2

SERIA I

  1. MKS TARNOVIA TARNÓW – SP BŁĘKITNI
  2. FA OLESZYCE – LUKS SKRZYSZÓW CZARNY
  3. AKADEMIA KOLEJARZ KORONA BESKIDU – AKADEMIA SANDECJA

 

SERIA II

 

  1. LUKS SKRZYSZÓW CZARNY – MKS TARNOVIA TARNÓW
  2. SP BŁĘKITNI – AKADEMIA KOLEJARZ KORONA BESKIDU
  3. FA OLESZYCE – AKADEMIA SANDECJA

SERIA III

  1. MKS TARNOVIA TARNÓW – AKADEMIA KOLEJARZ KORONA BESKIDU
  2. LUKS SKRZYSZÓW CZARNY – AKADEMIA SANDECJA
  3. FA OLESZYCE – SP BŁĘKITNI

SERIA IV

  1. MKS TARNOVIA TARNÓW – AKADEMIA SANDECJA
  2. FA OLESZYCE – AKADEMIA KOLEJARZ KORONA BESKIDU
  3. LUKS SKRZYSZÓW CZARNY – SP BŁĘKITNI

SERIA V

  1. MKS TARNOVIA TARNÓW – FA OLESZYCE
  2. SP BŁĘKITNI – AKADEMIA SANDECJA
  3. AKADEMIA KOLEJARZ KORONA BESKIDU – LUKS SKRZYSZÓW CZARNY

FAZA FINAŁOWA

BOISKO NR 1 ( 1- 6)

  1. 1 A – 3 B
  2. 2 A – 1 B
  3. 3 A – 2 B
  4. 2 A – 3 B
  5. 1 A – 2 B
  6. 3 A – 1 B
  7. 2 A – 2 B
  8. 3 A – 3 B
  9. 1 A – 1 B

BOISKO NR 2 ( 7 – 12)

  1. 4 A – 6 B
  2. 5 A – 4 B
  3. 6 A – 5 B
  4. 5 A – 6 B
  5. 4 A – 5 B
  6. 6 A – 4 B
  7. 5 A – 5 B
  8. 6 A – 6 B
  9. 4 A – 4 B

KADRA:

  1. KACPER BIEL
  2. DARIUSZ GRYZIK
  3. KACPER PRZETACZNIK
  4. PIOTR GÓRA
  5. KAROL NIEPSUJ
  6. PIOTR WOJTAS
  7. MIKOŁAJ PYRCIOCH
  8. ADRIAN PUZIO
  9. KAROL BISKUP
  10. BARTŁOMIEJ SZURA
  11. ROBERT RACHWAŁ
Translate »