Zapraszamy

Więcej

 

15-17.11.2019 – RESPECT CUP

GRUPA A

GRUPA B

KOLEJARZ STRÓŻE

POGOŃ MIECHÓW

UKS SMS STAL MIELEC

REKORD BIELSKO-BIAŁA

MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI

GLINIK GORLICE

KADRA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ZPN 2008

WISŁA CZARNY DUNAJEC

LIMANOVIA LIMANOWA

WISŁA CZARNY DUNAJEC 2008

BOREK KRAKÓW

POGOŃ KRAKÓW

HUTNIK KRAKÓW 2008

HUTNIK KRAKÓW 2007

PODHALANIN BIECZ

KARPATY KROSNO

SANDECJA NOWY SĄCZ

GRUNWALD BUDZIWÓJ

Piątek – 15.11.2019 – Grupa A i B

Grupa A – sesja poranna

Boisko

1 kolejka – Grupa A

Wynik

A

9:30

UKS SMS STAL MIELEC

MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI

:

B

9:30

BOREK KRAKÓW

KADRA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ZPN 2008

:

A

10:00

HUTNIK KRAKÓW 2008

LIMANOVIA LIMANOWA

:

B

10:00

PODHALANIN BIECZ

SANDECJA NOWY SĄCZ

:

 

 

2 kolejka – Grupa A

 

A

10:30

LIMANOVIA LIMANOWA

PODHALANIN BIECZ

:

B

10:30

KADRA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ZPN 2008

HUTNIK KRAKÓW 2008

:

A

11:00

MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI

BOREK KRAKÓW

:

B

11:00

KOLEJARZ STRÓŻE

UKS SMS STAL MIELEC

:

 

 

3 kolejka – Grupa A

 

A

11:30

BOREK KRAKÓW

KOLEJARZ STRÓŻE

:

B

11:30

HUTNIK KRAKÓW 2008

MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI

:

A

12:00

PODHALANIN BIECZ

KADRA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ZPN 2008

:

B

12:00

SANDECJA NOWY SĄCZ

LIMANOVIA LIMANOWA

:

 

 

4 kolejka – Grupa A

 

A

12:30

KADRA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ZPN 2008

SANDECJA NOWY SĄCZ

:

B

12:30

MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI

PODHALANIN BIECZ

:

A

13:00

KOLEJARZ STRÓŻE

HUTNIK KRAKÓW 2008

:

B

13:00

UKS SMS STAL MIELEC

BOREK KRAKÓW

:

Grupa B – sesja popołudniowa

Boisko

1 kolejka – Grupa B

Wynik

A

14:00

REKORD BIELSKO-BIAŁA

GLINIK GORLICE

:

B

14:00

POGOŃ KRAKÓW

WISŁA CZARNY DUNAJEC

:

A

14:30

HUTNIK KRAKÓW 2007

WISŁA CZARNY DUNAJEC 2008

:

B

14:30

KARPATY KROSNO

GRUNWALD BUDZIWÓJ

:

2 kolejka – Grupa B

A

15:00

WISŁA CZARNY DUNAJEC 2008

KARPATY KROSNO

:

B

15:00

WISŁA CZARNY DUNAJEC

HUTNIK KRAKÓW 2007

:

A

15:30

GLINIK GORLICE

POGOŃ KRAKÓW

:

B

15:30

POGOŃ MIECHÓW

REKORD BIELSKO-BIAŁA

:

3 kolejka – Grupa B

A

16:00

POGOŃ KRAKÓW

POGOŃ MIECHÓW

:

B

16:00

HUTNIK KRAKÓW 2007

GLINIK GORLICE

:

A

16:30

KARPATY KROSNO

WISŁA CZARNY DUNAJEC

:

B

16:30

GRUNWALD BUDZIWÓJ

WISŁA CZARNY DUNAJEC 2008

:

4 kolejka – Grupa B

A

17:00

WISŁA CZARNY DUNAJEC

GRUNWALD BUDZIWÓJ

:

B

17:00

GLINIK GORLICE

KARPATY KROSNO

:

A

17:30

POGOŃ MIECHÓW

HUTNIK KRAKÓW 2007

:

B

17:30

REKORD BIELSKO-BIAŁA

POGOŃ KRAKÓW

:

Sobota – 16.11.2019 – Grupa A i B

Grupa A – sesja poranna

5 kolejka – Grupa A

A

8:30

HUTNIK KRAKÓW 2008

UKS SMS STAL MIELEC

:

B

8:30

PODHALANIN BIECZ

KOLEJARZ STRÓŻE

:

A

9:00

SANDECJA NOWY SĄCZ

MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI

:

B

9:00

LIMANOVIA LIMANOWA

KADRA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ZPN 2008

:

6 kolejka – Grupa A

A

9:30

MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI

LIMANOVIA LIMANOWA

:

B

9:30

KOLEJARZ STRÓŻE

SANDECJA NOWY SĄCZ

:

A

10:00

UKS SMS STAL MIELEC

PODHALANIN BIECZ

:

B

10:00

BOREK KRAKÓW

HUTNIK KRAKÓW 2008

:

7 kolejka – Grupa A

A

10:30

PODHALANIN BIECZ

BOREK KRAKÓW

:

B

10:30

SANDECJA NOWY SĄCZ

UKS SMS STAL MIELEC

:

A

11:00

LIMANOVIA LIMANOWA

KOLEJARZ STRÓŻE

:

B

11:00

KADRA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ZPN 2008

MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI

:

8 kolejka – Grupa A

A

11:30

KOLEJARZ STRÓŻE

KADRA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ZPN 2008

:

B

11:30

UKS SMS STAL MIELEC

LIMANOVIA LIMANOWA

:

A

12:00

BOREK KRAKÓW

SANDECJA NOWY SĄCZ

:

B

12:00

HUTNIK KRAKÓW 2008

PODHALANIN BIECZ

:

9 kolejka – Grupa A

A

12:30

SANDECJA NOWY SĄCZ

HUTNIK KRAKÓW 2008

:

B

12:30

LIMANOVIA LIMANOWA

BOREK KRAKÓW

:

A

13:00

KADRA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ZPN 2008

UKS SMS STAL MIELEC

:

B

13:00

MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI

KOLEJARZ STRÓŻE

:

Grupa B – sesja popołudniowa

5 kolejka – Grupa B

A

14:00

HUTNIK KRAKÓW 2007

REKORD BIELSKO-BIAŁA

:

B

14:00

KARPATY KROSNO

POGOŃ MIECHÓW

:

A

14:30

GRUNWALD BUDZIWÓJ

GLINIK GORLICE

:

B

14:30

WISŁA CZARNY DUNAJEC 2008

WISŁA CZARNY DUNAJEC

:

6 kolejka – Grupa B

A

15:00

GLINIK GORLICE

WISŁA CZARNY DUNAJEC 2008

:

B

15:00

POGOŃ MIECHÓW

GRUNWALD BUDZIWÓJ

:

A

15:30

REKORD BIELSKO-BIAŁA

KARPATY KROSNO

:

B

15:30

POGOŃ KRAKÓW

HUTNIK KRAKÓW 2007

:

7 kolejka – Grupa B

A

16:00

KARPATY KROSNO

POGOŃ KRAKÓW

:

B

16:00

GRUNWALD BUDZIWÓJ

REKORD BIELSKO-BIAŁA

:

A

16:30

WISŁA CZARNY DUNAJEC 2008

POGOŃ MIECHÓW

:

B

16:30

WISŁA CZARNY DUNAJEC

GLINIK GORLICE

:

8 kolejka – Grupa B

A

17:00

POGOŃ MIECHÓW

WISŁA CZARNY DUNAJEC

:

B

17:00

REKORD BIELSKO-BIAŁA

WISŁA CZARNY DUNAJEC 2008

:

A

17:30

POGOŃ KRAKÓW

GRUNWALD BUDZIWÓJ

:

B

17:30

HUTNIK KRAKÓW 2007

KARPATY KROSNO

:

9 kolejka – Grupa B

A

18:00

GRUNWALD BUDZIWÓJ

HUTNIK KRAKÓW 2007

:

B

18:00

WISŁA CZARNY DUNAJEC 2008

POGOŃ KRAKÓW

:

A

18:30

WISŁA CZARNY DUNAJEC

REKORD BIELSKO-BIAŁA

:

B

18:30

GLINIK GORLICE

POGOŃ MIECHÓW

:

Niedziela – 17.11.2019 – Faza finałowa

Rozgrywki o miejsca 9-18

1 kolejka – Grupa Silver

A

8:00

X2

X5

 

B

8:00

X3

X4

 

1 kolejka – Grupa Gold

A

8:25

Z2

Z5

 

B

8:25

Z3

Z4

 

2 kolejka – Grupa Silver

A

8:50

X5

X3

 

B

8:50

X1

X2

 

2 kolejka – Grupa Gold

A

9:15

Z5

Z3

 

B

9:15

Z1

Z2

 

3 kolejka – Grupa Silver

A

9:40

X3

X1

 

B

9:40

X4

X5

 

3 kolejka – Grupa Gold

A

10:05

Z3

Z1

 

B

10:05

Z4

Z5

 

4 kolejka – Grupa Silver

A

10:30

X1

X4

 

B

10:30

X2

X3

 

4 kolejka – Grupa Gold

A

10:55

Z1

Z4

 

B

10:55

Z2

Z3

 

5 kolejka – Grupa Silver

A

11:20

X4

X2

 

B

11:20

X5

X1

 

5 kolejka – Grupa Gold

A

11:45

Z4

Z2

 

B

11:45

Z5

Z1

 

Faza finałowa – Mistrzowska

Ćwierćfinały

A

14:00

A_1

B_4

Ć 1

B

14:00

B_1

A_4

Ć 2

A

14:35

A_2

B_3

Ć 3

B

14:35

B_2

A_3

Ć 4

Mecze o miejsca 5-8

A

15:10

Przegrany Ć1

Przegrany Ć3

S 1

B

15:10

Przegrany Ć2

Przegrany Ć4

S 2

Półfinały

A

15:45

Wygrany Ć1

Wygrany Ć4

P 1

B

15:45

Wygrany Ć2

Wygrany Ć3

P 2

Mecze o 7 miejsce

A

16:20

Przegrany S1

Przegrany S2

 

Mecze o 5 miejsce

B

16:20

Wygrany S1

Wygrany S4

 

Mecz o 3 miejsce

A

16:55

Przegrany P1

Przegrany P2

 

Finał

B

16:55

Wygrany P1

Wygrny P2

 

Translate »