Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

16.06.2018 – TURNIEJ KRAKÓW

KADRA NA MECZ:

  1. Kacper Biel
  2. Kacper Przetacznik
  3. Piotr Góra
  4. Mikołaj Pyrcioch
  5. Dawid Gryzło
  6. Karol Niepsuj
  7. Piotr Wojtas
  8. Dawid Matusik
  9. Adrian Puzio
  10. Dawid Skrabski
  11. Karol Biskup
  12. Konrad Pawłowski
  13. Marek Michalik

 

Grupa 1

  1. CRACOVIA
  2. PIAST ŁAPANÓW
  3. KOLEJARZ STRÓŻE
  4. MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
  5. PIAST SKAWINA
  6. ZKP ZAKOPANE

Grupa 2

1. KORONA KIELCE

2. SANDECJA NOWY SĄCZ

3. KS BASZTA RYTWIANY

4. ODRA KĘDZIERZYN KOŹLE

5. REPREZENTACJA KUJAWSKO- POMORSKIEGO

6. PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC 7. CRACOVIA KRAKÓW II

 

BOISKO   A

WYNIK

BOISKO B

WYNIK

08:40 – 08:56

PIAST  ŁAPANÓW – CRACOVIA  CZERWONI

KOLEJARZ  STRÓŻE –REPREZENTACJA KUJAWSKO-POMORSKA

08:58 – 09:14

KS BASZTA  RYTWIANY  – MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 

CRACOVIA  BIALI  – SANDECJA NOWY SĄCZ   

09:16 – 09:32

KORONA KIELCE   – CRACOVIA  CZERWONI

PIAST  SKAWINA  – ODRA KĘDZIERZYN KOŹLE 

09:34 – 09:50

ZKP ZAKOPANE  – PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC

PIAST  ŁAPANÓW – KOLEJARZ  STRÓŻE

09:52 – 10:08

CRACOVIA  CZERWONI – REPREZENTACJA KUJAWSKO-POMORSKA

KORONA KIELCE   – MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 

10:10 – 10:26

KOLEJARZ  STRÓŻE – KS BASZTA  RYTWIANY 

SANDECJA NOWY SĄCZ   – PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC

10:28 – 10:44

PIAST  ŁAPANÓW – MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 

ZKP ZAKOPANE  – PIAST  SKAWINA 

10:46 – 11:02

CRACOVIA  BIALI  – ODRA KĘDZIERZYN KOŹLE 

CRACOVIA  CZERWONI – KOLEJARZ  STRÓŻE

11:04 – 11:20

REPREZENTACJA KUJAWSKO-POMORSKA – MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 

KORONA KIELCE   – KS BASZTA  RYTWIANY 

11:22 – 11:38

PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC – ODRA KĘDZIERZYN KOŹLE 

PIAST  SKAWINA  – CRACOVIA  BIALI 

11:40 – 11:56

SANDECJA NOWY SĄCZ   – ZKP ZAKOPANE 

MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ  – KOLEJARZ  STRÓŻE

11:58 – 12:14

PIAST  ŁAPANÓW – KS BASZTA  RYTWIANY 

REPREZENTACJA KUJAWSKO-POMORSKA – KORONA KIELCE   

12:16 – 12:32

CRACOVIA  CZERWONI – KS BASZTA  RYTWIANY 

ODRA KĘDZIERZYN KOŹLE  – ZKP ZAKOPANE 

12:34 – 12:50

CRACOVIA  BIALI  – PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC

SANDECJA NOWY SĄCZ   – PIAST  SKAWINA 

12:52  -13:08

KORONA KIELCE   – KOLEJARZ  STRÓŻE

CRACOVIA  CZERWONI – MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 

13:10 – 13:26

REPREZENTACJA KUJAWSKO-POMORSKA – PIAST  ŁAPANÓW

ZKP ZAKOPANE  – CRACOVIA  BIALI 

13:28 – 13:44

ODRA KĘDZIERZYN KOŹLE  – SANDECJA NOWY SĄCZ   

PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC – PIAST  SKAWINA 

13:46 – 14:02

KORONA KIELCE   – PIAST  ŁAPANÓW

KS BASZTA  RYTWIANY  – REPREZENTACJA KUJAWSKO-POMORSKA

14:02 – 14:20

PRZERWA  OBIADOWA

PRZERWA  OBIADOWA

14:20 – 14:36

LE A4-B4

LE A5-B5

14:38 – 14:54

LE A7-B6

LM A2-B3

14:56 – 15:12

LM A2-B2

LM A3-B1

15:14 – 15:30

LE A4-B5

LE A6-B6

15:32 – 15:48

LM A1-B2

LM A3-B3

15:50 – 16:06

LE A7-B4

LE A6-B5

16:08 – 16:24

LM A3-B2

LM A2-B1

16:26 – 16:32

LE A4-B6

LE A5-B4

16:34 – 16:50

LE A7-B5

LM A1-B3

16:52 – 17:08

LE A5-B6

LE A6-B4

17:10 – 17:26

LM A1-B1

Translate »