Zapraszamy

Więcej

 

18.03.2017 – KONSPOL CUP NOWY SĄCZ

CZAS GRY WYNOSI 15 MINUT! PROSIMY O SPRAWNE USTAWIANIE SIĘ ZESPOŁÓW NA BOISKACH PRZED SPOTKANIAMI!

Faza grupowa: BOISKO ŻÓŁTE

Godzina Mecz Wynik
8:15 MUKS DUNAJEC 2008 – KOLEJARZ
8:32 URAN LUKOWICA – GOAL II
8:49 LUKS II SKRZYSZÓW – AS GRIZZLIES
9:06 MUKS DUNAJEC 2008 – URAN LUKOWICA
9:23 KOLEJARZ – AS GRIZZLIES
9:40 GOAL II – LUKS II SKRZYSZÓW
9:57 URAN LUKOWICA – KOLEJARZ
10:14 LUKS II SKRZYSZÓW – MUKS DUNAJEC 2008
10:31 AS GRIZZLIES – GOAL II
10:48 URAN LUKOWICA – LUKS II SKRZYSZÓW
11:05 MUKS DUNAJEC 2008 – AS GRIZZLIES
11:22  KOLEJARZ – GOAL II
11:39 AS GRIZZLIES – URAN LUKOWICA
11:56 LUKS II SKRZYSZÓW – KOLEJARZ
12:13 GOAL II – MUKS DUNAJEC 2008

 

 

Faza Play-off LIGA MISTRZÓW (LM), LIGA EUROPY (LE) I PUCHAR POLSKI:

Godzina Boisko Mecz Wynik
12:45 Czerwone Ćwierćfinał A (LM) 1(A)- 2(B)
12:45 Żółte Ćwierćfinał B (LM) 2(A)- 1(B)
12:45 Zielone Ćwierćfinał C (LM) 1(C)- 2(D)
12:45 Niebieskie Ćwierćfinał D (LM) 2(C)- 1(D)
13:05 Czerwone Ćwierćfinał A (LE) 3(A)- 4(B)
13:05 Żółte Ćwierćfinał B (LE) 4(A)- 3(B)
13:05 Zielone Ćwierćfinał C (LE) 3(C)- 4(D)
13:05 Niebieskie Ćwierćfinał D (LE) 4(C)- 3(D)
13:25 Czerwone Ćwierćfinał A (PP) 5(A)- 6(B)
13:25 Żółte Ćwierćfinał B (PP) 6(A)- 5(B)
13:25 Zielone Ćwierćfinał C (PP) 5(C)- 6(D)
13:25 Niebieskie Ćwierćfinał D (PP) 6(C)- 5(D)
13:45 Czerwone Półfinał A (LE) Zwycięzca ĆW A- Zwycięzca ĆW B
13:45 Żółte Półfinał B (LE) Zwycięzca ĆW C- Zwycięzca ĆW D
13:45 Zielone Półfinał A (PP) Zwycięzca ĆW A- Zwycięzca ĆW B
13:45 Niebieskie Półfinał B (PP) Zwycięzca ĆW C- Zwycięzca ĆW D
14:05 Czerwone Półfinał A (LM) Zwycięzca ĆW A- Zwycięzca ĆW B
14:05 Żółte Półfinał B (LM) Zwycięzca ĆW C- Zwycięzca ĆW D
14:05 Zielone Mecz o 3. msc (LM) Przegrani z półfinałów (LM)
14:05 Niebieskie Mecz o 3 msc (LE) Przegrani z półfinałów (LE)
14:25 Czerwone Mecz o 3 msc (PP) Przegrani z półfinałów (PP)
14:25 Żółte Finał (PP) Wygrani z półfinałów (PP)
14:25 Zielone Finał (LE) Wygrani z półfinałów (LE)
14:25 Niebieskie Wielki Finał (LM) Wygrani z półfinałów (LM)
15:00 ZAKOŃCZENIE

KADRA:

  1. KACPER BIEL
  2. KACPER PRZETACZNIK
  3. PIOTR GÓRA
  4. DARIUSZ GRYZIK
  5. DAWID GRYZŁO
  6. KAROL NIEPSUJ
  7. PIOTR WOJTAS
  8. KAROL BISKUP
  9. KAROL DZIEDZIAK
  10. ADRIAN PUZIO
  11. BARTŁOMIEJ SZURA

KOSZT:30 ZŁ

 

Translate »