Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

28.11.2015 – UNIA TARNÓW

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

1. W turnieju uczestniczą chłopcy i dziewczęta urodzeni w 2007r  i młodsi. Ilość zawodników biorących udział w grze: 5+1.
  2.  Boisko o wymiarach 40 x 20, bramki 3 x 2 m. Mecze rozgrywane są piłką o numerze 4, przepis o spalonym nie obowiązuje. Zakazuje się gry wślizgiem w bezpośrednim kontakcie.
  3. Piłka zagrana do swego bramkarza nie może być złapana w ręce tylko wybita nogą lub głową /w przeciwnym przypadku kara – rzut wolny pośredni z linii pola.
  4. Wrzut z autu wykonuje się przez podanie piłki nogą po ziemi, bez możliwości zdobycia bramki bezpośrednio z wrzutu.
  5. Rzuty rożne wykonuje się z narożnika boiska, odległość przeciwnika 3m.
  6. Wznowienie gry, aut bramkowy: bramkarz wprowadza piłkę tylko ręką.
  7. Rzut karny wykonywany jest z 7- miu metrów od bramki.
  8. Za przewinienia w grze stosuje się kary wychowawcze w zależności od rodzaju wykroczenia: 1 minutę.W przypadku przebywania na boisku większej ilości zawodników następuje wykluczenie zawodnika na minutę.
  9. Umyślne zagranie piłki ręką lub złośliwe faulowanie przeciwnika powoduje ukaranie zawodnika wykluczeniem z gry na 2 minuty.
  10. Jeżeli drużyna gra w osłabieniu, to w razie utraty bramki ukarany zawodnik może powrócić do gry.
  11. W sprawach nieuwzględnionych w niniejszym Regulaminie, a wynikłych w trakcie trwania rozgrywek decydować będzie Organizator Turnieju.