28.11.2015 – UNIA TARNÓW

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

  1. W turnieju uczestniczą chłopcy i dziewczęta urodzeni w 2007r  i młodsi. Ilość zawodników biorących udział w grze: 5+1.
  2.  Boisko o wymiarach 40 x 20, bramki 3 x 2 m. Mecze rozgrywane są piłką o numerze 4, przepis o spalonym nie obowiązuje. Zakazuje się gry wślizgiem w bezpośrednim kontakcie.
  3. Piłka zagrana do swego bramkarza nie może być złapana w ręce tylko wybita nogą lub głową /w przeciwnym przypadku kara – rzut wolny pośredni z linii pola.
  4. Wrzut z autu wykonuje się przez podanie piłki nogą po ziemi, bez możliwości zdobycia bramki bezpośrednio z wrzutu.
  5. Rzuty rożne wykonuje się z narożnika boiska, odległość przeciwnika 3m.
  6. Wznowienie gry, aut bramkowy: bramkarz wprowadza piłkę tylko ręką.
  7. Rzut karny wykonywany jest z 7- miu metrów od bramki.
  8. Za przewinienia w grze stosuje się kary wychowawcze w zależności od rodzaju wykroczenia: 1 minutę.W przypadku przebywania na boisku większej ilości zawodników następuje wykluczenie zawodnika na minutę.
  9. Umyślne zagranie piłki ręką lub złośliwe faulowanie przeciwnika powoduje ukaranie zawodnika wykluczeniem z gry na 2 minuty.
  10. Jeżeli drużyna gra w osłabieniu, to w razie utraty bramki ukarany zawodnik może powrócić do gry.
  11. W sprawach nieuwzględnionych w niniejszym Regulaminie, a wynikłych w trakcie trwania rozgrywek decydować będzie Organizator Turnieju.
Mecz Godzina Zespoły Wynik
1 8.30 Unia Niebieska – Elita Brzesko
2 8.45 Unia Tarnów Biała – TAP
3 9.00 Stal Mielec – Glinik Gorlice
4 9.15 AK Stróże – Radłovia
5 9.30 Unia Niebieska – TAP
6 9.45 Elita Brzesko – Glinik Gorlice
7 10.00 Unia Biała – Radłovia
8 10.15 Stal Mielec – AK Stróże
9 10.30 Unia Niebieska – Glinik Gorlice
10 10.45 TAP  – Radłovia
11 11.00 Elita Brzesko – AK Stróże
12 11.15 Unia Biała – Stal Mielec
13 11.30 Unia Niebieska – Radłovia
14 11.45 Glinik – AK Stróże
15 12.00 TAP – Stal Mielec
16 12.15 Elita Brzesko – Unia Biała
17 12.30 Unia Niebieska- AK Stróże
18 12.45 Radłovia – Stal Mielec
19 13.00 Glinik- Unia Biała
20 13.15 TAP – Elita Brzesko
21 13.30 Unia Niebieska – Stal Mielec
22 13.45 AK Stróże – Unia Biała
23 14.00 Radłovia – Elita Brzesko
24 14.15 Glinik – TAP
25 14.30 Unia Niebieska – Unia Biała
26 14.45 Stal Mielec – Elita Brzesko
27 15.00 AK Stróże – TAP
28 15.15 Radłovia – Glinik
15.30 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

KOSZT: 40 ZŁ

KADRA:

1. KACPER BIEL

2. KAROL NIEPSUJ

3. PIOTR GÓRA

4. KACPER PRZETACZNIK

5. KAROL BISKUP

6. KACPER DYREK

7. PIOTR WOJTAS

8. HUBERT SEKUŁA

9. DAWID GRYZŁO

10. ARKADIUSZ CETNAROWSKI

Comments are closed.