Zapraszamy

Więcej

 

API ZAKOPANE – 05-07.04.2019

API Zakopane – 5-7.04.2019 r.

– HARMONOGRAM GIER –

PIĄTEK – 05.04.2019 r.
10:30-10:58-SANDECJA NOWY SĄCZ – AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
13:30-13:58- VERES RIVNE 2 – AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
15:30-15:58- AKADEMIA 2012 JAWORZNO-AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
SOBOTA – 06.04.2019 r.
8:30-8:58- AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE- ELITE ACADEMY
11:00-11:28- AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE – ARKONIA SZCZECIN
13:00-13:28- AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE – VERES RIVNE 1
NIEDZIELA- 07.04.2019 r.
10:00-10:28- AP CHAMPIONS BRZESKO – AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
12:30-12:58- AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE- CFC HALYCHYNA LWÓW
14:30-14:58- AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE – AP JANUSZA DOMARADZKIEGO
15:45- ZAKOŃCZENIE TURNIEJU, ROZDANIE NAGRÓD,
SYSTEM GRY:

Liczba zawodników: minimalnie 12 przy grze 6+1 ,minimalnie 15 przy grze 8+1

Dodatkowe atrakcje:

  •   każda drużyna pobyt w Parku Wodnym Termy Gorący Potok w Szaflarach.
  •  Wyjazd kolejką na Gubałówkę.Bilety do odbioru w biurze zawodów.

    Przepisy gry.

    Na każdym etapie rozgrywek o kolejności zajętych miejsc w grupie decyduje:

Ilość zdobytych punktów(zwycięstwo-3pkty, remis-1pkt, porażka-0pkt)
Wynik bezpośredniego pojedynku między zainteresowanymi drużynami (jeżeli dwie zainteresowane). Przy trzech drużynach zainteresowanych mała tabela.
Różnica bramek
Większa ilość strzelonych bramek Losowanie
  •   z autu wprowadzanie piłki rękoma ( rocznik 2006,2007,2008,2009), pozostałe roczniki wprowadzenie wprowadzają nogą do wysokości kolan.
  •  bramkarz wznawia grę nogą lub ręką w obrębie własnej połowy boiska,
  •   obowiązuje obuwie typu ,,lanki’’, obowiązkowo ochraniacze na nogi. Sędzia ma prawo nie dopuścić zawodnika do gry w przypadku stwierdzenia , że zawodnik nie ma ochraniaczy na nogach.
  •   rzut karny z linii pola karnego,
  •   sędzia ma prawo ukarać zawodnika wykluczeniem z gry na 1 minutę wuzasadnionych przypadkach.
  •  Roczniki 2006, 2007 grają na tzw. ,,spalone’’.
  •   Piłka rozmiar nr 4
  •   Bramki 5 x 2Nagrody.

    Zwycięzca turnieju wraz z trenerem otrzymają pamiątkowy puchar, medale oraz nagrody rzeczowe.

    Za drugie i trzecie miejsce w turnieju przewidziano puchar, medale oraz nagrody rzeczowe.

    Wszystkie drużyny otrzymują medale.

    Nagrody indywidualne (statuetka, nagroda rzeczowa) dla najlepszego zawodnika (MVP), bramkarza, króla strzelców.

    Trenerzy drużyn przyjezdnych.

    Dla trenerów drużyn przewidziano w trakcie trwania turnieju kawę i herbatę bez ograniczeń.

    Program turnieju.

    Piątek przyjazd i zakwaterowanie uczestników do godziny 08.00! Obiad.
    Piątek od godz. 08:00 lub 11.00 rozgrywki.
    Sobota i niedziela rozgrywki od godziny 08.00.

    Niedziela około godziny 15.00 zakończenie turnieju.

Organizator zapewnia profesjonalną opiekę medyczną.

Obowiązuje całkowity zakaz wchodzenia na murawę innych osób niż Zawodnicy i Trenerzy.
W sprawach nieujętych w Regulaminie, a mających wpływ na przebieg Turnieju decydujące zdanie posiada Organizator.
Każdy zawodnik powinien posiadać ubezpieczenie. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nieszczęśliwych wypadków.
Ustaloną opłatę za udział zawodnika w turnieju pobiera organizator w dniu przyjazdu. W sprawach problemowych ostateczna decyzja należy do organizatora.
Koszt udziału zawodnika w turnieju wynosi 270 zł. W cenie 2 noclegi oraz pełne wyżywienie od obiadu w piątek do obiadu w niedzielę.

KADRA:

  1. Kacper Biel
  2. Bartosz Szyszka
  3. Kacper Przetacznik
  4. Konrad Pawłowski
  5. Dawid Skrabski
  6. Dawid Gryzło
  7. Karol Niepsuj
  8. Piotr Góra
  9. Piotr Wojtas
  10. Adrian Puzio
  11. Paweł Siuta
  12. Marek Michalik
  13. Oliwier Sapalski
  14. Arkadiusz Sekuła
  15. jedno miejsce wolne
Translate »