Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

DEICHMANN

Rozgrywki Deichmann – Nowy Sącz

Terminy:

15.04 – 29.04 – 06.05 – 13.05 – 27.05 – 03.06 – Finały

 

ROZGRYWKI – 27.05.2018

(tylko KOLUMBIA)

mecze z: Argentyną, Brazylią, Norwegią i Anglią.

 

ROZGRYWKI – 13.05.2018

8:00 – Peru – Meksyk

9:15 – Watykan – Meksyk

10:30 – San Marino – Meksyk

 

8:25 – Argentyna – Kolumbia

9:15 – Kolumbia – Wyspy Marschala

10:05 – Hiszpania – Kolumbia

10:55 – Kolumbia – Szwecja

 

ROZGRYWKI – 06.05.2018

12:25 – Meksyk – USA

13:40 – Ekwador – Meksyk

14:55 – Paragwaj – Meksyk

15:45 – Finlandia – Meksyk

 

12:25 – Belize – Kolumbia

13:15 – Anglia – Kolumbia

14:30 – Polska – Kolumbia

15:20 – Norwegia – Kolumbia

 

ROZGRYWKI – 29.04.2018

08:25 – Albania – Meksyk

09:15 – Honduras – Meksyk

10:05 – Meksyk – Słowenia

11:20 – Dania – Meksyk

 

11:20 – Hiszpania – Kolumbia

12:10 – Polska – Kolumbia

13:00 – Norwegia – Kolumbia

13:50 – Belize – Kolumbia

ROZGRYWKI – 15.04.2018

08:00 – Holandia – Meksyk

08:50 – Francja – Meksyk

09:40 – Włochy – Meksyk

 

10:55 – Brazylia – Kolumbia

12:10 – Szwecja – Kolumbia

13:00 – Wyspy Marschala – Kolumbia

 

KADRA:

UWAGA: W takcie trwania rozgrywek Trener może wykonać zmiany w składach dwóch drużyn!

 

KOLUMBIA:

  1. Kacper Biel/Dawid Matusik
  2. Piotr Góra
  3. Piotr Wojtas
  4. Karol Niepsuj
  5. Kacper Przetacznik
  6. Mikołaj Pyrcioch
  7. Dawid Gryzło
  8. Konrad Pawłowski

 

MEKSYK:

  1. Dawid Matusik/Kacper Biel
  2. Adrian Puzio
  3. Dawid Skrabski
  4. Karol Biskup
  5. Marek Michalik
  6. Adrian Wojtarowicz
  7. Arkadiusz Sekuła
  8. Hubert Litawa

 

Translate »