Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

JASŁO CUP

Adres hali sportowej – Szkoła Podstawowa nr 2/Gimnazjum nr 1  ul. Czackiego 2, 38-200 Jasło.

Turniej rozpoczyna się o godzinie 900 /prosimy o wcześniejsze dotarcie drużyn – 30 min. przed pierwszym meczem/.

– Losowanie

2. Gramy 1 + 4, systemem każdy z każdym.  Czas meczu 14 minut.

Maksymalna liczba zawodników w drużynie – 12.

3. Zawodnicy mogą grać WYŁĄCZNIE w obuwiu halowym.

4. Sędzia może ukarać zawodnika za niesportowe zachowanie lub faul w następujący sposób: upomnienie, wykluczenie z gry na 2 minuty, wykluczenie z gry do końca meczu.

5. Bramkarze wznawiają grę wyrzutem piłkę ręką lub zagrywają nogą do linii środkowej boiska.

6. Rzuty z autu wykonujemy nogą (piłka zagrana do wysokości kolan).

7. Podczas dłuższej przerwy w grze zostaje wstrzymany czas gry.

8. Zmiany w systemie hokejowym – „lotne”.

9. Przed rozpoczęciem pierwszego meczu trener/opiekun zobowiązany jest o przekazanie listy zgłoszeniowej do kierownika zawodów. Trener/opiekun jest odpowiedzialny za swoją drużynę w trakcie mecz jak również podczas przerw.