KRYSPINÓW CUP

GRUPA B

Wisła Kraków
Akademia Kolejarz Stróże

Skawinka Skawina
Iskra Czułów

 TERMINARZ: 

Czas spotkania: 1 x 20 minut

GRY ELIMINACYJNE

Wynik

 

l.p.

Godz.

Grupa

Mecz

1

8:00

A

Gryf – Lotnik

2

8:25

A

Sandecja – BAP

3

8:50

B

Skawinka – Iskra

4

9:15

B

Wisła – Kolejarz

5

9:37

A

Lotnik – Sandecja

6

9:59

A

BAP – Gryf

7

10:21

B

Iskra – Wisła

8

10:43

B

Kolejarz – Skawinka

9

11:05

A

Lotnik – BAP

10

11:27

A

Sandecja – Gryf

11

11:49

B

Skawinka – Wisła

12

12:11

B

Iskra – Kolejarz

Turniej żonglerki* Turniej dryblingu* GRY FINAŁOWE

Turniej rzutów karnych*

13

12:55

V-VIII

4A-3B

14

13:17

3A-4B

15

13:39

1/2

2A-1B

16

14:01

1A-2B

17

14:40

VII

Przegr. 13 – Przegr. 14

18

15:02

V

Wygr. 13 – Wygr. 14

19

15:25

III

Przegr. 15 – Przegr. 16

20

15:50

finał

Wygr. 15 – Wygr. 16

16:15 – ceremonia rozdania nagród

*Trenerzy typują po jednym zawodniku z zespołu

 

 

 19 XI 2017 r.: turniej ogólnopolski orlików (roczniki 2007/2008):
dwie grupy 4-zespołowe, następnie półfinały oraz półfinały pocieszenia
i rywalizacja o poszczególne miejsca (każdy zespół rozgrywa po pięć spotkań), w przerwach pomiędzy meczami odbędą się konkursy indywidualne: rzutów karnych, żonglerki, dryblingu; godz. 9:00-17:00, czas gry: 1 x 20 min.

  • Miejsce rozgrywek: hala widowiskowo-sportowa przy Gimnazjum w Liszkach k. Krakowa (mapa dojazdu na końcu zaproszenia)
  • W turniejach biorą udział zawodnicy, posiadający ważne badania lekarskie oraz dokument tożsamości.
  • Przepisy gry:
    1. a. Zespoły składają się z bramkarza + 4 zawodników w polu (za wyjątkiem rozgrywekżaków i skrzatów 5+1) oraz rezerwowych; max 12 zawodników
    2. b. piłka nożna – nr 4, juniorzy młodsi trampkarze – piłka halowa
    3. auty wprowadzane nogą
    4. bramkarz wprowadza piłkę do gry ręką
    5. odległości od piłki przy wykonywaniu SFG, autów – 5 metrów
    6. strefa zmian znajduje się przy ławce rezerwowych
    7. zakaz gry wślizgiem w bezpośrednim kontakcie (faza poślizgu – interpretacjasędziego)
    8. wszystkie rzuty wolne bezpośrednie, chwyt piłki bramkarza od swojego zawodnika –rzut wolny z linii 6 metrów.
    9. Decydujący głos w trakcie meczu ma sędzia związkowy
    10. obowiązują kary 1, 2 minutowe – zgodnie z interpretacją sędziego (nie sportowezachowanie, niebezpieczna i brutalna gra, słowna obraza zawodnika lub sędziego)
    11. wybitnie nie sportowe zachowanie – kara meczu
    12. zawodnicy podczas trwania turnieju występują z tymi samymi numerami nakoszulce, obowiązuje imienne zgłoszenie zawodników w dniu zawodów
    13. pozostałe przepisy wg ustaleń PZPN I FIFA
    14. o kolejności w grupie decydują (w kolejności):
      •   liczba zdobytych punktów (przy 3 drużynach mała tabela – zapis bezpośredni mecz nie dotyczy)
      •   bezpośredni pojedynek
      •   stosunek bramek
      •   większa ilość zdobytych bramek
      •   rzuty karne
    15. W finałach przy wyniku remisowym rzuty karne ( po 3 )
    16. Zawodnicy rozgrzewają się tylko pod opieką trenera.
    17. Obowiązuje obuwie sportowe halowe.

5. Nagrody:
a. Każdy zespół występujący w turnieju otrzymuje pamiątkowy puchar i dyplom.
b. Każdy zawodnik otrzymuje pamiątkowy medal.
c. Najlepsze trzy zespoły otrzymują okazałe puchary, medale i dyplomy.
d. We wszystkich turniejach trener wybiera lidera drużyny nagradzanego pamiątkową statuetką.
e. W turniejach skrzatów i żaków losowane są nagrody rzeczowe – sprzęt sportowy

(jedna nagroda przypada na jeden zespół);
e. W turniejach orlików, młodzików, trampkarzy oraz juniorów mł. wyłonieni w turnieju zostaną:
 najlepszy bramkarz,
 król strzelców,
 najlepszy obrońca,
 najlepszy zawodnik turnieju,
 król rzutów karnych,
 najlepszy technik (konkurs żonglerki),
 najlepszy drybler (konkurs: slalom z piłką)
nagrodzeni okazałymi statuetkami oraz sprzętem sportowym.

  1. Organizator zapewnia posiłek w formie dwóch pizz na zespół oraz napoje. Ponadto przygotowany zostanie VIP room dla trenerów.
  2. Wpisowe do turnieju wynosi 250 zł/zespół i wpłacane jest, po uprzednim kontakcie z Organizatorem, na nr konta Stowarzyszenia Szkółka Piłkarska Kryspinów z siedzibą w Kryspinowie: KBS w Krakowie 69 8591 0007 0210 0403 8108 0001 (w tytule należy podać należy nazwę zespołu oraz rocznik).O udziale w turnieju decyduje kolejność wpłat.
  3. Podczas trwania turnieju opiekę nad grupą sprawuje trener lub kierownik.
  4. Organizator nie ubezpiecza uczestników od nieszczęśliwych wypadków.
  5. Ostateczna decyzja interpretacji w/w regulaminu należy do organizatora turnieju.Wszelkie dodatkowe informacje uzyskają Państwo telefonicznie pod numerem: 514 990 621, mail: lks.lotnik@o2.pl.

WPISOWE: 40 ZŁ

KADRA:

  1. KACPER BIEL
  2. PIOTR GÓRA
  3. PIOTR WOJTAS
  4. DAWID GRYZŁO
  5. KACPER PRZETACZNIK
  6. DARIUSZ GRYZIK
  7. KAROL BISKUP
  8. FRANCISZEK PORĘBA
  9. KAROL NIEPSUJ
  10. ADRIAN PUZIO

 

 

Comments are closed.