Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Turniej „GKS Glinik Winter Cup 2015” rocznik 2007

ak_g2

Zawodnicy z rocznika 2007 i młodsi wystąpili na Halowym Turnieju „GKS Glinik Winter Cup 2015”. Nasi chłopcy pokazali się z dobrej strony, jednakże mimo dobrej gry uplasowali się tylko na 5 miejscu.

Przede wszystkim brakowało szczęścia w grze Akademii Kolejarz, kilkukrotnie trafialiśmy w słupki, poprzeczkę, nawet dwa rzuty karne w meczach trafiały w poprzeczkę. Na treningu przeanalizowaliśmy rozegrany turniej i jesteśmy pewni, że z treningu na trening będziemy coraz mocniejsi, a nasza gra będzie się coraz bardziej podobać :)

Wyniki:

Sandecja Nowy Sącz 0-0 AK
AK 1-2 GOAL Nowy Sącz
GKS Glinik Gorlice 1-0 AK
Unia Tarnów 0-1 AK
AK 0-0 GKS Glinik Gorlice II
Krośnieńska BradoMed 2-0 AK

 

Tabela końcowa:
1. Glinik Gorlice
2. Szkółka Piłkarska Unia Tarnów
3. KROŚNIEŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA BardoMed!!!
4. Goal Nowy Sącz
5. Akademia Kolejarz Stróże
6. Akademia Sandecja Nowy Sącz
7. GKS Glinik Gorlice II

Kadra:

Maciej Broda 09 – Piotr Wojtas 07, Piotr Góra 07, Karol Biskup 08, Bartłomiej Szura 08, Michał Sola 07, Jakub Sekuła 08, Kacper Biel 08, Łukasz Ziomek 08, Wojciech Jarzębak 07, Dariusz Gryzik 07.

Trener:
Stanisław Szpyrka

ak_g2

Translate »