Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Eskorta na mecz Wisły Kraków z Górnikiem Zabrze


WYJAZD: ZBIÓRKA O 13.45 POD STADIONEM W STRÓŻACH

KOSZT: 30zł od osoby.

MECZ ROZPOCZYNA SIĘ O GODZINIE 18.00.

 

„Dzieci nie mogą przekraczać 160 cm wzrostu. Każde z dzieci musi mieć ze sobą na zmianę sportowe obuwie (nie jest wymagana marka adidas, wystarczą zwykłe halówki, czy adidaski).

Ze względów organizacyjnych nie może wchodzić rodzic do szatni, chyba, że jest to konieczne w przypadku choroby dziecka itp., jednakże ten fakt należy mi zgłosić na długo przed spotkaniem (muszę wystawić akredytację). Proszę przekazać dzieciom, że muszą słuchać moich poleceń jak również obsługi meczu. Wytłumaczyć im, że nie ma się czego bać, bo to frajda ale należy być grzecznym. Nie ma możliwości robienia sobie zdjęć z zawodnikami w tunelu, czy na płycie boiska (powtórzę to również do dzieci), same dzieci nie powinny też zagadywać zawodników (jeśli sam zapyta o imię czy cokolwiek innego – można rozmawiać).”

Osoby  które nie jadą autokarem:

Spotykamy się w dniu meczu na 1h przed spotkaniem pod pawilonem medialnym (koniec strzałki od strony ul. 3-go maja, przy sektorze H21)

mapka

 

 

Translate »