Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

Dziewczęta z Akademii Kolejarz zdobyły II miejsce !

dz_g

W trzeci dzień Międzynarodowego Turnieju Glinik CUP na hali sportowej OSiRu w Gorlicach wystąpiły  dziewczęta Akademii Kolejarz.

Rywalizowały z drużynami: Glinika Gorlice, Piasta Łapanów oraz Płomienia Mikluszowice.

Był to bardzo dobry turniej w wykonaniu naszych dziewcząt.  Do Stróż wróciliśmy z pucharem za II miejsce, z najlepszą bramkarką, najlepszą żonglerką oraz królem strzelców.

Turniej rozpoczął się od meczu gospodarza Glinika Gorlice z Akademią Kolejarz.  Niestety źle wchodzimy w turniej i  już w pierwszej minucie tracimy bramkę, błąd w środku pola co szczęśliwie wykorzystały rywalki. Nasze dziewczęta jednak się nie załamały i po kilku minutach coraz śmielej atakowały,  jednakże  na początku drugiej połowy przytrafił się kolejny błąd, tym razem w ustawieniu co Glinik wykorzystuje i jest 2:0. Dwie akcje drużyny z Gorlic i dwie bramki. Nasze zawodniczki cały czas atakowały, ale bramkowało szczęścia do zdobycia bramki. Dopiero w drugiej połowie po dobrej akcji Joanny Kubisz do bramki trafia Zuzanna Mikulska i jest 2:1. Od tego momentu dziewczęta zdominowały przeciwniczki, piłka trafiała w słupki w poprzeczkę, boczną siatkę, ofiarnie broniła bramkarka z Gorlic, a piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść. Kolejny błąd w defensywie, ten prezent również wykorzystują rywalki. Będąc drużyną lepszą niestety przegrywamy  3:1.

Na drugi mecz wychodzimy z małymi zmianami w formacji i taktycznymi. Pewnie i po ładnym stylu pokonujemy rywalki z Łapanowa 2:0. Drugą bramkę w turnieju zdobywa Zuzanna Mikulska oraz pięknym strzałem z woleja popisuje się Monika Niepsuj.

Przed ostatnim meczem, wiedzieliśmy, że gramy tylko o drugie miejsce.  W pięknym stylu wygrywamy i pokazujemy, że mamy bardzo mocny zespół. Bohaterką meczu została Zuzanna Mikulska autorka czterem bramek.

Pomiędzy meczami został rozegrany turniej strefy umiejętności. W konkurencji żonglerki, Zuzanna Mikulska nie dała złudzeń rywalką i na 12 dziewcząt zdobyła I miejsce.

Najlepszą bramkarką turnieju została wybrana Daria Witek.

6 bramek, najwięcej w turnieju zdobyła Zuzanna Mikulska oraz zawodniczka z Gorlic.