Zapraszamy

Więcej

Dziewczyny Akademii Kolejarz wystartowały !

dz2

Sekcja Dziewczyn w Kolejarzu rozpoczęła treningi piłkarskie w październiku. W zajęciach odbywających się raz w tygodniu brało udział ok. 30 dziewcząt. W ostatni poniedziałek tego roku nasze zawodniczki na sali w Stróżach rozegrały wewnętrzny sparing z drużyną Glinika Gorlice.

Niestety nasza drużyna została pokonana 6:2 przez starsze koleżanki z Gorlic. Należy jednak pamiętać, że nie wynik lecz możliwość rywalizacji była głównym celem debiutu Akademii Kolejarz.

Z przebiegu meczu drużyna gości pokazała większy staż w treningach oraz dojrzałość w grze od pierwszej do ostatniej minuty. Zarówno Glinik jak i Kolejarz miał bardzo dużo sytuacji strzeleckich, jednakże uderzania trafiały tuż obok bramki albo świetnie spisywały się bramkarki.

Dziewczyny ze Stróż bardzo dobrze zagrały po 15 minutach spotkania, momentami zdominowały rywalki i przy większym szczęściu wyszyłby na prowadzenie.

Sparing rozgrywany był 4 x 15 minut. W składzie Akademii Kolejarz wystąpiły:

Aneta Matusik, Patrycja Matusik, Magdalena Matusik, Monika Niepsuj, Weronika Sztaba, Zuzanna Mikulska, Katarzyna Chronowska, Alicja Witek, Daria Witek, Agnieszka Znamirowska, Adrianna Radzik, Kinga Olszanecka, Karolina Pancerz.

Nasze dziewczyny z niecierpliwością czekają na rewanż, który odbędzie się na hali w Gorlicach. Przed sparingiem przeanalizujemy na video pierwszy sparing, następnie zawitamy na III Halowy Międzynarodowy Turniej do Nowego Sącza.dz2

Więcej zdjęć z tego sparingu można zobaczyć w Galerii lub klikając TUTAJ.